• Mēs izveidojam unikālas, izstrādātas saskaņā ar Jūsu prasībām, vitrīnas no rūdītā stikla biezumā 10-12mm priekš tirdzniecības centriem, veikaliem, hipermārketiem. Mēs izstrādājam ekskluzīvas nestandarta vitrīnas no stikla saskaņā ar pasūtītāja vēlmi.

  Stikla vitrīnas - tās ir stikla starpsienas no rūdītā stikla Pilkington vai Glavabel, kas nostiprinātas alumīnija profilā pa perimetru, kura augstums ir 40mm, no augšpuses vai apakšē konstrukcijā. Kā alternatīvu perimetra profilam var tikt izmantoti konektori "manet". Stikla vitrīnas tiek izgatavotas no lielām stikla loksnēm, kā arī no vairākiem stikla elementiem dažādās variācijās: statīvas, bīdāmas, iekarināmas un slīpas, stūra un  tml. Stikla vitrīnas no rūdītā stikla visizplatītākā uzstādīšanas vieta ir tirdzniecības centros, kas ir izturīgs un samērā lēts veids arī no dizaina organizācijas viedokļa.

  Stikla vitrīnām ir jāatbilst arī tehniskās drošības prasībām, īpaši kur cilvēki pulcējas masveidā. Drošības nolūkos tiek izmantotas dažādu klašu plēves ar aizsardzības pakāpēm. Tās mēdz būt caurspīdīgas un krāsainas, matētas, spoguļ veida un ar zīmējumiem: musturviedīgs vai kā viens vesels visā stikla vitrīnā.

  Tirdzniecības kompleksos vitrīnas no rūdītā stikla tiek uzstādītas, lai dalītu tirdzniecības platību un lai izveidotu eksponējamās preces maksimālo redzamību.

  Viena no galvenajām, praktiski katra brend-menedžera - zīmola pazīstamības kāpināšana. Ar šo uzdevumu palīdz tikt galā liela gabarīta stikla vitrīnas, kas nenoliedzami norāda uz dotā veikala statusu ļauj potenciālajam pircējam saskatīt un novērtēt preces izvēli, kā arī tirdzniecības platības interjeru.
   
 •  
Mājas lapu izstrāde: zing