• Mūsdienīgajā arhitektūrā arvien biežāk tiek izmantota stikla (bezrāmju) starpsienu koncepcija telpu plānošanā, kas ļauj efektīvāk izmantot platību tirdzniecības centros, birojos, administratīvajās un dzīvojamās ēkās.
     
    Ar stikla starpsienu palīdzību var izveidot telpas dažādiem nolūkiem. Tas var būt birojs, autosalons, tirdzniecības kompleks, medicīnas klīnika un pat privātais sektors. Ir svarīgi saprast, kādām īpašībām ir jāpiemīt telpai, visu pārējo var viegli izveidot ar stikla starpsienu konstrukcijām. Furnitūras daudzviedība saskaņā ar dažādiem stikla veidiem ļauj ergonomiski iekļaut starpsienu jebkurā interjerā, padarot to mūsdienīgu un elegantu.
     
    Stikla starpsienas ir veidotas no izturīga rūdītā stikla ar minimālu furnitūras izmantošanu, tas nozīmē bezrāmju iestiklošana. Ar stikla starpsienām var atdalīt darba vietas citu no citas, sadalīt uz zonām tirdzniecības vai dzīvojamo platību, pietam saglabājot plašumu telpā. Pateicoties tam, ka konstrukcijas nav necaurspīdīgu daļu, Jūsu telpa kļūs ērtāka saglabājot sākotnējo telpas tilpumu. Starpsienu stikla loksnes tiek izgatavotas no 10-12mm rūdītā stikla ar pulēto malu. Rūdītā stikla stingrums dod iespēju iztikt bez vertikālajiem nesošajiem profiliem un citām konstrukcijām. Lai piešķiertu starpsienai pilnu vai daļēju necaurredzamību, var tikt piemērota visu veidu mākslinieciska stikla apstrāde. Uz starpsienas dažādos veidos var tikt uzlikts zīmējums, uzraksts, uzņēmuma logotips vai vienkārši necaurspīdīga daļa. Bezrāmju starpsienās durvis ir jābūt arī bezrāmju. Mūsdienīgas furnitūras sistēmas ļauj izmantot starpsienās iebūvētās stikla durvis - atveramas, bīdāmas.

  •  
Mājas lapu izstrāde: zing