• Bīdāmās durvis
  Veramās durvis
  Аutomātiskās durvis


  Stikla durvis - tās ir durvis, kas pilnīgi vai daļēji izgatavotas no stikla, cita lieta, ka rūdītais stikls, kā durvju materiāls arvien vairāk ieņem vietu mūsdienīgajā arhitektūrā. Tāpēc tādas durvis ļoti labi izskatīsies Jūsu dzīvoklī, mājā, birojā. Uzstādiet tādas stikla durvis, piemēram, Jūsu viesistabā un tās veidos mājīgumu un stilu tajā istabā. Durvis no rūdītā stikla ir vieglas un izturīgas, kas lieliski iederas gan interjerā, gan ēku fasādē, kā arī neierobežotas iespējas tonēšanā, zīmējumu uzlikšanā uz stikla var veidot tādas durvis unikālas un neatkārtojamas. Pietam, pateicoties milzīgam furnitūras piedāvājumam ir iespēja izveidot optimālo durvju konstrukciju vai iekļaut to sarežģītākā stikla konstrukcijā.
   
  Starpistabu stikla durvis - tās ir izsmalcināti un stilīgi, vieglums un konstrukcijas drošība. Stikla durvis un starpsienas var tikt izgatavotas izmantojot tripleksu. Durvju komplektācijā var izmantot profilus no anodētā alumīnija vai nerūsējošā tērauda.
   
  Stikla durvis - tā ir jau pierasta lieta privātajos un sabiedriskajos interjeros. Šodien bezrāmju durvis no stikla mēs varam sastapt praktiski jebkurā mūsdienīgajā ēkā. Tirdzniecības centros, bankās, birojos, restorānos stikla durvis uzstāda milzīgos daudzumos.
 •  
Mājas lapu izstrāde: zing