• Mūsu uzņēmums darbojās kopš 1992. gada.
  Pirmie soļi bija vienkāršāko vienkameru stikla pakešu sākumu ražošana. Kuru galveni pasūtītāji bija PVC logu  ražotāji   - virziens, kurš tad tikai saņēma attīstību.
  Uz šo brīdi mums ir iespējas ražot stikla paketes divu un trīs kameru, dažādas konfigurācijas, jebkura izmēra, kas atbilst visām funkcionālajām iespējām pēc pieprasījuma. Plašāka informācija ir pieejama.
  Turklāt mēs esam ieviesuši pakalpojumu : pēc iespējas īsākā laikā bojāto vai sasisto stiklapakešu nomaiņa. Par šo tēmu Jūs varat apmeklēt mūsu papildu mājas lapu.
  Pirms vairākiem gadiem mēs izstrādājām stikla pakešu logus ar iebūvetam žalūzijam, skatiet detaļas.
  Un kā pēdējais populārais izstrādājums - ta ir stiklapaketes , saucamas ar gudra plēvi – SMART plēve.

  Turpmāk mēs sākam strādāt ar stiklu un pilnstikla konstrukcijām. Mēs pieņemam pasūtījumus stikla starpsienu, dušas kabīņu projektēšanai, izgatavošanai un uzstādīšanai - šīs pozīcijas var veikt arī, izmantojot SMART plēvi. Projektējam un uzstādām stikla kāpnes, grīdas, margas, stikla paneļus (priekšauti) virtuves telpai.
  Mēs varam ražot un uzstādīt dažāda izmēra , biezuma un dizaina spoguļus. Arī spoguļi ar iebūvētu LED apgaismojumu.
  Vēl viens no galveniem mūsu virzieniem ir projektēšana,  ražošana un PVC, starpsienu durvju, logu, montāža . Izmantojam pašu zināmāko ražotāju dažādu  profilu sistēmas.
  Saistībā ar pieaugošo popularitāti mēs attīstām virzienu pēc alumīnija konstrukciju ražošanas. Pēc klientu pieprasījuma projektējam ne tikai logus un durvis, bet arī dažādas sarežģītibasas fasādes sistēmas. Alumīnija fasādes ļauj lemt dizaineru un arhitektonisku sarežģītos lēmumus.
  Mūsu galvenie darba principi ir nodrošināt pilnu pakalpojumu kompleksu no mērīšanas pakalpojuma līdz objekta realizācijai no A līdz Z ar turpmāko garantijas apkalpošanu. Profesionāls un kvalitatīvs izpildījums, pieņemamos termiņos un cenās no ražotāja.
  Mūsu galvenā prioritāte ir elastīga un efektīva pasūtītāju prasījumu izpildīšana, plašs veicamo darbu sortimenta nodrošinājums, kreatīva pieeja pie jautājumu risināšanas un gala lēmumu pieņemšana.
  Mūsu kvalitātes garants ir ilgadējā pieredze veicamajos darbos, augsti kvalificēti darbinieki, mūsdienīgs ražošans aprīkojums, vēlme padarīt Jūsu dzīvi ērtāku un komfortablāku, un kā rezultāts ir pozitīvas mūsu klientu atsauksmes.
  Mēs ceram, ka sadarbība ar mums būs viegla un patīkama, bet rezultāts iepriecinās pasūtītājus un klientus.

   

 •  
Mājas lapu izstrāde: zing